Kurumsal

Kurumsal

HAKKIMIZDA

Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan ve kozmetik dünyasına yenilikler katma hedefiyle ilerleyen Enzo Kozmetik 2014'te yılında Türkiye'de kuruldu.

Enzo Kozmetik olarak ilk günden bugüne müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, müşterilerimizle aramızdaki bağı her geçen gün daha da güçlendirdi .Sunduğumuz eğitim ve seminerlerle kuaförlerimize sadece saç yapısı,ürün bilgisi vermekle kalmayarak aynı zamanda yönetim,iletişim ve koordinasyon  alanlarında da katkı sağlamaktayız. Bu şekilde nihai müşterilerimize verdiğimiz hizmeti ve müşteri memnuniyetini maximum düzeyde tutarak, her gün bir adım daha ilerleme hedefindeyiz.

Şirket olarak kozmetik dünyasına yenilik,vizyon ve  henüz keşfedilmemiş bakış açıları kazandırma hedefindeyiz. Sadece kalıplara bağlı kalmaktan öte, kozmetik dünyasının değişim ve sürekliliğine katkı sağlamanın, sektör açısından hareketliliği ekstra düzeyde sağlayacağına inanıyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Şirket olarak kazanmanın yanında kazandırmaya da fazlasıyla önem vermekteyiz. O yüzden bizimle bu yolda emek veren her bir kadememize/kesimimize olabildiğince yüksek paylar veriyor ve gün geçtikçe gelişimimiz eşliğinde bu durumu geliştirirek/güncelleyerek ilerliyoruz. (Toptancı, Bayii, Kuaför Salonları..)

Hizmetimizi sunma şeklimiz çalıştığımız kuaför salonlarındaki tüm çalışanların yararlanacağı ve gelişeceği şekildedir. Biz kuaför salonlarımıza satış yapmanın da ötesinde öncelikle değer katmak istiyoruz. Salonlarımızın niteliğini arttırarak, hizmetlerimizi ve tercih edilen salonlarımızı eşsizleştirmeyi amaçlıyoruz.

MİSYON

Ürün ve hizmetlerimizde müşterilerimize kalite ve memnuniyet yüksekliği,sürekliliği sunarak; daima farklılık ve yeniliklere açık şekilde ilerlemek.

VİZYON

Ürün ve hizmetlerimizi uluslararası standarta yükseltmek ve müşteri memnuniyetinde ilk sıralarda yer almak.